I starší auto se vyplatí opravit v autorizovaném servisu

Proč využívat služby autorizovaného servisu?

Hlavním důvodem, proč se majitelé starších vozů obávají jezdit do autorizovaných servisů, je mýtus, že by oprava byla výrazně dražší, než v nespecializovaném autoservisu. To možná platilo před 20 lety, když byla auta ještě konstrukčně poměrně jednoduchá, ale dnes je situace zcela jiná. Oprava i staršího ojetého vozu vyžaduje přesné servisní postupy, jinak řidič riskuje řadu problémů a také ztrátu hodnoty svého auta.

• Díky modernímu vybavení a diagnostickému zařízení Peugeot přesně víme, jaký díl je nutné opravit a neměníme nic zbytečně
• Máme pro Vás slevy v rámci programu „Každý věk má své výhody“ - čím starší je Váš vůz, tím větší slevu na originální náhradní díly dostanete
• Již při příjmu zakázky Vám sdělíme kvalifikovaný odhad celkové ceny opravy, neboť přesně víme, jak dlouho který servisní úkon trvá
Toto je propastný rozdíl od neautorizovaných autoservisů, které často odhadují cenu „od oka“ a nakonec účtují ještě více, aniž by zákazník věděl za co.


V praxi to u nás funguje takto:

Klient k nám přijede s tím, že mu dřou přední brzdy na jeho Peugeotu 308.
Na základě čísla karoserie jeho vozu si necháme v systému ServiceBox rozkreslit brzdový systém vozidla. Tam zjistíme objednací číslo brzdových desek, brzdových kotoučů, třmenů atd. Ke každému náhradnímu dílu je v tomto systému zapsán čas potřebný pro výměnu a také doporučený postup opravy a případné výměny dalších souvisejících náhradních dílů. Z čísla karoserie systém sám pozná, jak je vůz starý a přidělí slevy na základě programu „Každý věk má své výhody“. Jednoduše tak pro Vás vypracujeme zcela jasný cenový odhad.

Použití originálních náhradních dílů i při opravách či údržbě, je čím dál důležitější. Automobil je složitým konstrukčním celkem složeným ze spousty dílů a pro jeho bezvadnou funkčnost je žádoucí, aby byly i po letech jeho jednotlivé prvky ideálně sladěny. Jen tak může být zajištěna odpovídající bezpečnost, jízdní vlastnosti, komfort a také dlouhodobá spolehlivost a životnost.
U nás používáme k údržbě i opravám výhradně originální díly, které jsou identické s těmi, jež jsou použité při prvotní montáži vozu, a tak má majitel vždy jistotu, že daný díl je určen přímo pro jeho vůz a samozřejmě se na něj vztahuje také odpovídající záruka. To je velký rozdíl oproti neautorizovaným opravnám a „garážovým“ servisům, které často používají díly s nižší kvalitou a tedy i výdrží, přičemž vyřízení případné reklamace je hodně problematické. Vzniká také riziko nižší bezpečnosti a funkčnosti auta, přitom je mnohdy cena dílů z tzv. druhovýroby srovnatelná s originálními díly. A platit stejnou částku za horší kvalitu se přece nikomu nechce.

Kontaktujte nás:

Marek Bešťák
Marek Bešťák
vedoucí přijímací technik, technik PPC
Stanislav Plecitý
Stanislav Plecitý
vedoucí servisu
Zdeněk Laňka
Zdeněk Laňka
přijímací technik
Jiří Říha
Jiří Říha
přijímací technik
Máte otázky? Neváhejte nás kontaktovat.