Objevte nový PEUGEOT 2008
 Kompaktní a multifunkční SUV, které se vyznačuje atraktivním vzhledem a nabízí ještě příjemnější zážitky z jízdy. Objevte inovativní místo řidiče PEUGEOT i-Cockpit® 3D, vyspělé technologie a vybírejte z výkonných a zároveň úsporných motorů.
2008,suv,peugeot

Robustnost a elegantní křivky v kombinaci se zvýšenou světlou výškou, to je nové SUV PEUGEOT 2008, které dává tušit velkorysý vnitřní prostor a nadstandardní výkon.
Vůz je plně v souladu se současným stylem modelové řady Peugeot a zároveň vyjadřuje svou vlastní osobnost. Vyvážené linie a celkové proporce jsou typické pro segment SUV. Díky tvaru čelního skla je kapota horizontálnější a celek působí mohutnější. S atletickými a svalnatými křivkami nový model navozuje dojem bezpečí a stability.
Nový Peugeot 2008 zaujme při pohledu zepředu hrdě působící rovnou maskou chladiče (u elektrické verze v barvě karoserie), propracovanou kapotou a potkávacími světly s LED diodami umístěnými pod světlomety.
Profil vozu je výrazně tvarovaný, doplněný originálními trojúhelníkovými liniemi. Výsledkem je živý pronikavý styl, který vypovídá o technické zručnosti při lisování dílů. Linie karoserie zajišťuje celkovou soudržnost a jednotnost designu.
Díky komplexní nabídce pohonů je nový Peugeot 2008 k dispozici se třemi typy motorů: elektrickým, benzínovým a naftovým, přičemž všechny přinášejí mimořádně stimulující pocity za volantem.

2008,suv,peugeot,plzeň

Nový Peugeot i-Cockpit®
3DPeugeot i-Cockpit® se opírá o osvědčený základ a nabízí bezchybnou ergonomii i povzbuzení smysl
- kompaktní volant pro lepší ovladatelnost a příjemnější držení,
- velký dotykový HD displej na dosah ruky i očí,
- a nyní inovativní 3D vyvýšený přístrojový panel.
Tato koncepce kabiny, kterou si zákazníci velmi oblíbili a nalezneme ji již ve více než 5 milionech vozů Peugeot po celém světě, se u nového SUV Peugeot 2008 objevuje v modernizované verzi.
Informace jsou umístěny v zorném poli řidiče a jsou promítány ve formě hologramu. Údaje jsou výrazné a dynamické. V závislosti na své důležitosti nebo aktuálnosti se zobrazují blíž k očím řidiče, čímž se zvýší jeho reaktivita přibližně o půl vteřiny. Peugeot i-Cockpit® 3D, který byl poprvé odhalen u vozu nový Peugeot 208, představuje skutečnou inovaci, první na světě v tomto segmentu. Zlepšuje jízdu v každém ohledu: účinnost, čitelnost a bezpečnost jsou na nejvyšší úrovni.
i-cocpit,2008,suv,peugeot

Moderní a technologické
Asistenční systémy nového modelu 2008, převzaté z vyšších segmentů, jsou v této kategorii vzácné či dokonce unikátní. Nabízí to nejlepší z know-how značky Peugeot. Arzenál technologií je působivý:
• Drive Assist otvírá cestu k poloautomatické jízdě a kombinuje:
• Aktivní systém udržování vozu v jízdním pruhu, spojený s funkcí Lane Positionning umožňující zvolit si pozici v jízdním pruhu;
• Adaptivní tempomat s funkcí Stop & Go u automatické osmistupňové převodovky EAT8.
• Park Assist ovládající automaticky řízení při vjezdu a opuštění parkovacího místa s  rozestupem pouhých 60 cm mezi zaparkovanými vozy;
• Systém automatického nouzového brzdění nejnovější generace, které ve dne i v noci detekuje v rychlosti od 5 do 140 km/hod chodce a cyklisty;
• Aktivní systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu (i okraje vozovky);
• Systém sledování pozornosti řidiče upozorňující v případě potřeby na vhodnost přestávky;
• Automatické přepínání dálkových světlometů zlepšující koncentraci na jízdu;
• Rozšířené rozpoznávání dopravních značek (stop, zakázaný směr jízdy) s doporučenou rychlostí v případě značek omezujících rychlost;
• Systém sledování mrtvého úhlu;
• Elektrická parkovací brzda.
Uživatelé vozu, kteří používají každodenně smartphone, ocení možnosti, které nové SUV Peugeot 2008 přináší. Informace z telefonu se díky kompatibilitě MirrorScreen s protokoly MirrorLink™, Apple CarPlay™ a Android Auto™ přenášejí na centrální displej. Kromě podložky pro nabíjení indukcí jsou v závislosti na verzi výbavy k dispozici až 4 USB porty
i-cocpit,3d,2008,peugeot,suv,plzeň

&button;Prohlédněte si naše skladové vozy

Kontaktujte nás:

Pavel Fišer
Ing. Pavel Fišer
prodej nových vozů
Jan Havel
Jan Havel
prodej nových vozů
Oldřich Ries
Oldřich Ries
vedoucí prodeje
Nové vozy skladem
Máte otázky? Neváhejte nás kontaktovat.