Nová 2008

Objevte nový PEUGEOT 2008, kompaktní a multifunkční SUV s inspirativním designem a inovativním interiérem PEUGEOT i‑Cockpit® 3D, vyspělými technologiemi a nabídkou výkonných a účinných spalovacích i elektrického motoru, které dodají řízení nový impuls.

3 důvody proč vybrat Nový Peugeot 2008

Design

Robustní silueta s vyváženými liniemi a velkorysými tvary dává tušit výkonnost a efektivitu nového SUV PEUGEOT 2008. Výrazná přední maska s horizontální kapotou a zvýšenou světlou výškou působí mohutnějším dojmem a precizně propracované blatníky těsně kopírují strukturu vozu. Sportovní charakter vozu dále umocňuje i vzhled zadní části ‑ zadní spojler, světla zasazená do lesklého černého pásu a chromovaná koncovka výfuku*

* K dispozici podle zvolené verze a motoru

Místo řidiče

Prožijte novou zkušenost v PEUGEOT i‑Cockpit® 3D* nové generace s intuitivní ergonomií, kompaktním volantem, dotykovým kapacitním displejem 10’’HD* a digitální 3D přístrojovou deskou s možností vlastního nastavení*. Vedle on‑line navigace se službou TomTom® Traffic**, funkce Mirror Screen*** a bezdrátového nabíjení**** je vůz vybavený také hands‑free odemykáním a zamykáním dveří a startem motoru. Stačí mít klíč v kapse a k vozu se přiblížit nebo se naopak vzdálit*****.

* Podle zvolené verze k dispozici v základní výbavě, na přání nebo nelze objednat.
** Služba TomTom® poskytuje praktické informace v reálném čase – dopravní informace, ceny pohonných hmot, polohu a ceny parkovného, předpověď počasí, vyhledání místních bodů zájmu. Předplatné pro uvedené služby je bezplatně k dispozici po dobu 3 let s možností dalšího prodloužení (za příplatek).
*** K dispozici v základní výbavě, s funkcí Mirror Screen lze aplikace telefonu ovládat na dotykovém displeji ve voze.
Aplikace s certifikátem Android Auto, Apple CarPlayTM nebo MirrorLink® fungují po zastavení vozu i za jízdy; za jízdy je ale přístup k některým aplikacím z bezpečnostních důvodů omezen. Některé soubory, které mohou být bezplatně k dispozici pro váš chytrý telefon, mohou vyžadovat registraci příslušené placené aplikace s certifikátem Android Auto, Apple CarPlayTM nebo MirrorLink®. Funkce Mirror Screen funguje na bázi Android Auto (pro telefony s OS Android), přes Apple CarPlayTM (pro telefony s iOS) nebo pomocí technologie MirrorLink® (pro telefony s OS Android kompatibilní s MirrorLink®). Podmínkou fungování je aktivovaný tarif u mobilního operátora s přístupem k internetu. Více informací na internetových stránkách www.peugeot.cz.
**** K dispozici na přání
***** Hands-free přístup a start (ADML), podle zvolené verze k dispozici v základní výbavě, na přání nebo nelze objednat.

&button;PROHLÉDNĚTE SI NAŠE SKLADOVÉ VOZY

Motory

Užijte si svobodu volby a splňte si svá přání.
- S elektrickou verzí se můžete pohybovat kdekoliv ‑ i v zelených zónách s omezeným provozem. Nový SUV PEUGEOT e‑2008 je vysoce všestranný: agilní a kompaktní pro jízdu ve městě a s novým motorem 100 kW (136 k) současně dostatečně robustní a bezpečný pro delší cesty mimo město
- Ve spalovací verzi je k dispozici řada výkonných a účinných motorů Euro 6 vybavených funkcí Stop & Start: dieselové motory BlueHDi nebo benzinové PureTech včetně motoru PureTech 155 k pro sportovní jízdu.
Pro ještě větší flexibilitu řízení a reaktivitu si můžete zvolit automatickou převodovku EAT8* s technologií Quickshift**.

* OEfficient Automatic Transmission 8: automatická osmistupňová převodovka s řazením na volantu a elektrickým impulsním ovladačem. K dispozici podle zvoleného motoru.
** Technologie umožňující rychlé a plynulé řazení.

Technologie

ROZŠIŘTE SVÉ POLE PŮSOBNOSTI.
Vydejte se svou vlastní cestou. S technologií Advanced Grip Control můžete schopnosti mobility svého SUV PEUGEOT 2008 uzpůsobit reálným podmínkám sjízdnosti a zvolit jeden ze tří jízdních režimů: písek, bláto a sníh. Současně můžete pomocí funkce Hill Assist Descent Control** regulovat rychlost při jízdě z kopce.

UŽIJTE SI POLOAUTONOMNÍ ŘÍZENÍ.
Nové kompaktní SUV PEUGEOT 2008 využívá nejnovější technologie značky jako je systém PEUGEOT Drive Assist Plus***, který umožňuje poloautonomní způsob řízení vozu. Za pomoci asistenčního systému pro jízdu v pruhu**** a adaptivního tempomatu s funkcí Stop & Go***** systém automaticky přizpůsobí rychlost jízdy vpředu jedoucímu vozu a udržuje od něj bezpečný odstup.

* Adaptivní systém mobility. Podle zvolené verze k dispozici na přání.
** HADC: systém kontroly rychlosti při jízdě z kopce. Podle zvolené verze k dispozici na přání.
*** Podle zvolené verze k dispozici v základní výbavě, na přání nebo nelze objednat.
**** Systém udržuje vůz v jízdním pruhu zvoleném řidičem.
***** Systém funguje na základě radaru umístěného uprostřed předního nárazníku a kamery v horní části čelního skla.

Mám zájem o tento vůz

Zavazujeme se zpracovat Váš požadavek maximálně do dvou pracovních hodin.

Kontaktujte nás:

Roman Jahoda
Ing. Roman Jahoda
CENTRUM PEUGEOT PROFESSIONAL
Pavel Fišer
Ing. Pavel Fišer
prodej nových vozů
Jan Havel
Jan Havel
prodej nových vozů
Máte otázky? Neváhejte nás kontaktovat.