Objevte nový PEUGEOT 208

Peugeot 208Nový PEUGEOT 208 potvrzuje svůj mladistvý charakter a představuje se v novém sportovním hávu. V interiéru tohoto nového městského vozu najdeme unikátní místo řidiče PEUGEOT i‑Cockpit® 3D a pod kapotou benzinový, dieselový nebo elektrický motor.

Neodolatelný design

Peugeot 208Expresivní příď nového PEUGEOT 208 zapůsobí velkou chromovanou maskou*, moderním pohledem Full LED** světlometů s typickou kresbou třech drápů a stále zářícími denními LED** světly. Unikátní styl zadní části kromě lesklé černé lišty vyzdvihují také stále rozsvícená zadní Full LED* světla se stejnou kresbou jakou mají přední světlomety.

* Podle zvolené verze k dispozici na přání nebo nelze objednat.
** Podle zvolené verze k dispozici v základní výbavě, na přání nebo nelze objednat.

Atletický a žádoucí

Na první pohled je patrné, že nový PEUGEOT 208 je silná osobnost. Nízká silueta, dlouhá kapota a smyslné křivky vykreslují neodolatelný sportovní vůz. Svěží a originální barvy karoserie okamžitě upoutají vaši pozornost. Jeho jedinečnost dále zdůrazňuje černá střecha Black Diamond*, lesklé černé** podběhy kol, ozdoby na zadním okénku a hliníková kola** s diamantovým efektem.

* Podle zvolené verze k dispozici na přání nebo nelze objednat.
** U verze GT Line a GT k dispozici v základní výbavě.

Místo řidiče

Interiér vozu Peugeot 208SKOK NA TECHNOLOGIE NOVÉ GENERACE
PEUGEOT i‑Cockpit® 3D

Uvnitř vozu objevte nejnovější generaci PEUGEOT i‑Cockpit® 3D*. Zažijte dynamické a intuitivní řízení s kompaktním volantem se zabudovanými ovládacími prvky *, konfigurovatelnou digitální 3D přístrojovou deskou*, velkým 10" HD dotykovým displejem** a 7 ovladači Toggles switches***. Moderní prostředí v kabině můžete doladit LED osvětlením v 8 barevných* odstínech.

* Podle zvolené verze k dispozici v základní výbavě nebo nelze objednat.
** Podle zvolené verze k dispozici v základní výbavě, na přání nebo nelze objednat.
*** Ovládací klapky

&button;Podívejte se na naše skladové vozy

Pokročilá konektivita

Na cestách vás spolehlivě doprovodí on‑navigace se službami TomTom® Traffic. Díky funkci Mirror Screen Triple Play** můžete ve voze bezpečně používat své oblíbené aplikace.
ADML PROXIMITY* vám kromě hands‑free nastartování vozu zajistí i automatické odemknutí dveří, jakmile se ke svému novému PEUGEOT 208 přiblížíte. Vzdálíte‑li se, vůz se automaticky zamkne, což potvrdí zvukový signál. Stačí mít klíč u sebe a dveře se zamknou, aniž se dotknete kliky.

S aplikací MyPeugeot bude mít dokonalý přehled o nabití baterie svého PEUGEOT e‑208, o dojezdu vozu, zbývajícím čase nabíjení...

* Podle zvolené verze k dispozici v základní výbavě, na přání nebo nelze objednat
** Po zastavení vozu a za jízdy fungují pouze aplikace s certifikátem Android Auto, Apple CarPlay™ nebo MirrorLink®; za jízdy je ale přístup k některým aplikacím z bezpečnostních důvodů omezen. Některé funkce, které ve vašem chytrém telefonu fungují bezplatně, mohou pro používání ve vozidle vyžadovat pořízení placené verze aplikace s certifikátem Android Auto®, Apple CarPlay™ nebo Mirrorlink®. Funkce Mirror Screen funguje na bázi technologie Android Auto® pro telefony Android, Apple CarPlay™ pro telefony se systémem iOS nebo MirrorLink® pro kompatibilní telefony s operačními systémy Android. Podmínkou fungování je aktivovaný tarif u mobilního operátora s přístupem k internetu. Více informací na https://www.peugeot.cz/sluzby-servis/on-line-sluzby/mirror-screen.html

Poloautonomní řízení

V novém městském voze PEUGEOT 208 se o vaši bezpečnost a pohodu při řízení stará celá řada inteligentních asistenčních systémů, kromě jiných například PEUGEOT Drive Assist*:

• kontrola jízdní dráhy vozu s volbou pozice v jízdním pruhu,
• systém rozpoznávání dopravního značení,
• kontrola rychlosti a bezpečné vzdálenosti mezi za sebou jedoucími vozy. 


Při parkovacích manévrech vám pomáhá systém Full Park Assist**, který váš automaticky zaparkuje.
 
* Podle zvolené verze k dispozici v základní výbavě, na přání nebo nelze objednat.
** Aktivní asistence při parkování do řady a na kolmo orientované stání ‑ podle zvolené verze k dispozici na přání nebo nelze objednat.

Motory

Peugeot 208MÁTE SVOBODU PŘI VÝBĚRU
Nová modulární a efektivní platforma

Na trh přichází nový městský vůz 208 vybavený novou modulární platformou CMP*/eCMP**, která zákazníkům dává možnost svobodné volby mezi spalovacím (benzinovým nebo dieselovým) a elektrickým motorem.
Také výkonové parametry a účinnost podvozku jsou na vynikající úrovni. Bezvadná směrová stabilita, optimální hmotnost, výborná ovladatelnost i akustický a tepelný komfort, to jsou přednosti nového PEUGEOT 208, které vám dají zažít nezapomenutelné jízdní zážitky.

* Common Modular Platform: společná modulární platforma
** Efficient Modular Plateform: efektivní modulární platforma

Mám zájem o tento vůz

Zavazujeme se zpracovat Váš požadavek maximálně do dvou pracovních hodin.

Kontaktujte nás:

Roman Jahoda
Ing. Roman Jahoda
CENTRUM PEUGEOT PROFESSIONAL
Pavel Fišer
Ing. Pavel Fišer
prodej nových vozů
Jan Havel
Jan Havel
prodej nových vozů
Máte otázky? Neváhejte nás kontaktovat.